fbpx
Fotograafi töös on oluliseim koostöö kaamera ees ja kaamera taga oleva isiku vahel. Suurim väljakutse on saavutada olukord, kus inimene tunneks end turvaliselt ja mugavalt selleks, et mina saaksin läbi kaamerasilma esile tuua nende loomuliku ilu.
 
Alustasin fotograafiaga juba üle 15 aasta tagasi, kui minu esimeseks aparaadiks oli Zenit E aastast ’67. Manuaalse aparaadiga alustamine tegi selgeks fotograafia põhitõed ning õpetas lihtsate vahenditega looma midagi tõeliselt erilist. Täna pildistan professionaalse kaameraga ning armastan jäädvustada inimesi nende igapäevases loomulikus keskkonnas, aga ka erinevaid üritusi ja portreesid. Vabal ajal leiab mind tihti koos kaameraga loodusest.
 
Igapäevases tööelus olen samuti seotud pildimaailmaga ning mitmed telesaated, mida igapäevaselt vaatame, on just minu käe all valminud. Videmonteerija ameti kõrvalt olen aastate jooksul erinevates projektides kogemusi omandanud ka režissöörina ning operaatorina.
 

Otsid fotograafi, kes aitaks jäädvustada pulmi, sünnipäeva, firmapidu või lihtsalt fotosessiooni iseendale? Võta ühendust ja kutsu pildistama! viljar@viljar.ee / 526 8833